Hakkımızda

2012 Yılından Mordem’e…

“ilk”lerin Kurumu…

Mordem Fotokopi & Yayıncılık; sadece fotokopi ve yayıncılık alanında kazandığı başarı ve kalitesiyle değil ülke geneline bu kaynakları ulaştırma hizmet anlayışıyla, bilinirliği, müşteri memnuniyeti, ciddi ve örnek kurumsal kimliği, kalitesi ve güvenirliliğiyle de aynı zamanda Mordem’in anlamı olan ‘aydın nesillere ve geleceğe yol göstericilik’ misyonunu üstlenmektedir.

Eğitim; Ciddi, Büyük Ve Güvenilir Kurumların İşidir…

Toplumsal sorumluluk gereği vergi ödemenin kutsallığına inanan, vergisini tam ve zamanında ödemeyi ilke olarak benimseyen Mordem Fotokopi & Yayıncılık, bu tutumuyla eğitimin; ciddi, büyük ve güvenilir kurumların yükümlülüğü olduğunu da kanıtlamıştır.

Kaliteli ve kapsamlı yayınları, seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadrosu, özgün bir sistematiğe ve planlamaya sahip bir paylaşım anlayışıyla, özveriyle ve yeniliklere açık bir tutumla çalışan her yıl binlerce arkadaşa başarıya ulaşma noktasında yardımcı olmaktadır.

Sosyal Sorumluluk…

Mordem Fotokopi & Yayıncılık, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında eğitim kampanyalarını da desteklemektedir. Özellikle, kütüphanesi bulunmayan okullara kütüphane kurmak için her yıl düzenli olarak sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte gerekli yardımı ve desteği sağlayan Mordem Fotokopi & Yayıncılık, aynı şekilde, geliri düşük arkadaşlara da kitap yardımı yapmaktadır.

NEDEN BİZİ TERCİH EDİN

ÜCRETSİZ KARGO

Sitemizden alışveriş yapan perakende müşterilerimize, seçili kitaplarımız da Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderim yapıyoruz. Anlaşmalı kargolarımız ile sorunsuz teslimat garantisi veriyoruz.

100% PARA İADE GARANTİSİ

“Sitemizde yaptığınız alış verişin içeriği ne olursa olsun 14 iş günü içerisinde orijinal ambalajı ve kutusunda faturası ile birlikte iade edebilirsiniz”.

7/24 ÇEVRİMİÇİ DESTEK

Kitaplarımızla ilgili; teknik destek taleplerinizi ve sorun bildirimlerini 7/24 aktif olan teknik destek hattımızı arayarak iletebilirsiniz.

MUTLU MÜŞTERİLER

HÜSEYİN AKIN

HÜSEYİN AKINAUZEF SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ

Auzef Sosyoloji 3.sınıf öğrencisiyim. 3 dönemdir sizin kitaplarınızla çalışarak yüksek notlar alıyorum. Teşekkürler Mordem Yayınları.

Onur Yüksek

Onur YüksekAuzef Çocuk Gelişimi Öğrencisi

Çocuk Gelişimi 2.sınıf öğrencisiyim. Güz Dönemi vize ve final sınavlarında mordem yayınları konu özetli soru bankasına çalışarak sınavlara girdim yüksek notlar alarak dönemi bitirdim teşekkürler.

0
+
Bin Aktif Müşteri
0
+
ÜYE SAYISI
0
HR
MEVCUT DESTEK
0
+
KİTAP SATIŞI
0
%
POZİTİF YORUMLAR